Matematyczno-przyrodniczy CZAR PAR 2012

NR 1.JPG

20 grudnia 2012r. po raz trzeci odbył się w naszym liceum konkurs interdyscyplinarny „CZAR PAR”, w tym roku z elementami języka francuskiego. Uczestnikami byli uczniowie Gimnazjum nr 3. 

Przy dziewięciu stanowiskach, osiem par zmagało się z zadaniami z matematyki, fizyki, biologii, geografii i chemii. Sędziowali uczniowie VII LO z klasy 1a, pod dyskretnym nadzorem organizatorek: pani Jadwigi Chudy, pani Alicji Szabuniewicz i pani Anny Winkler.

Konkurs przebiegł bardzo sprawnie. Zarówno zawodnicy, jak i sędziowie dobrze bawili się pokonując kolejne zadania. Za najciekawsze konkurencje zawodnicy uznali „Wielki wyścig”, „Jabłecznik fizyczny” i „Moją rodzinę”.

 Zwycięzcami trzeciej edycji konkursu zostali:

Jaśmina Przybysz i Dominik Bejma (I miejsce),

Julia Cholewińska i Paweł Radtke (II miejsce),

Paulina Mikołajczyk i Cezary Siedlecki (III miejsce)

 Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu matematyki i przedmiotów pokrewnych. Za przygotowanie stanowisk konkursowych dziękujemy również nauczycielom, pani Katarzynie Wałdoch i panu Przemysławowi Połończykowi oraz uczniom klasy 1a LO, za rzetelne sędziowanie.

Archiwum 2012/2013

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council