Matematyczno-przyrodniczy CZAR PAR 2012

NR 1.JPG

20 grudnia 2012r. po raz trzeci odbył się w naszym liceum konkurs interdyscyplinarny „CZAR PAR”, w tym roku z elementami języka francuskiego. Uczestnikami byli uczniowie Gimnazjum nr 3.

Przy dziewięciu stanowiskach, osiem par zmagało się z zadaniami z matematyki, fizyki, biologii, geografii i chemii. Sędziowali uczniowie VII LO z klasy 1a, pod dyskretnym nadzorem organizatorek: pani Jadwigi Chudy, pani Alicji Szabuniewicz i pani Anny Winkler.

Konkurs przebiegł bardzo sprawnie. Zarówno zawodnicy, jak i sędziowie dobrze bawili się pokonując kolejne zadania. Za najciekawsze konkurencje zawodnicy uznali „Wielki wyścig”, „Jabłecznik fizyczny” i „Moją rodzinę”.

Zwycięzcami trzeciej edycji konkursu zostali:

Jaśmina Przybysz i Dominik Bejma (I miejsce),

Julia Cholewińska i Paweł Radtke (II miejsce),

Paulina Mikołajczyk i Cezary Siedlecki (III miejsce)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu matematyki i przedmiotów pokrewnych. Za przygotowanie stanowisk konkursowych dziękujemy również nauczycielom, pani Katarzynie Wałdoch i panu Przemysławowi Połończykowi oraz uczniom klasy 1a LO, za rzetelne sędziowanie.

Archiwum 2012/2013