A to już lato… … i wakacje

koniec.jpg

W piątek 23 czerwca 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Dyplomy z rąk dyrektora szkoły pana Marcina Hintza odebrali uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Szczególnie wyróżniona została Ewelina Biernaś z klasy II b, która ze średnią ocen 5,78 otrzymała stypendium dyrektora szkoły za najlepsze wyniki w nauce za I semestr oraz jest kandydatką do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Nagrody i podziękowania otrzymali też zwycięzcy tegorocznych konkursów literackich, recytatorskich, artystycznych, uczestnicy zawodów sportowych, uczniowie zaangażowani w działalność Samorządu Uczniowskiego i wolontariatu. Na zakończenie spotkania w wakacyjny nastrój wprowadził wszystkich program artystyczny, który przygotował nas na to, że pogoda w wakacje jest jak kobieta – nieprzewidywalna.

Wyróżnionym gratulujemy i wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Tekst: Jadwiga Mosakowska Zdjęcia: Marysia Rogucka z klasy 1B

Archiwum 2016/2017