Bal studniówkowy

STUDNIOWKA7LOHOTELALMONDGDANSK020220182048-1004.jpg

Sto dni przed egzaminem maturalnym uczniowie klas trzecich VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku tradycyjnie wzięli udział w uroczystym Balu studniówkowym. Uroczystość odbyła się w Hotelu Almond. Spotkanie rozpoczęło się przemówieniem Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku Pana Marcina Hintza oraz przedstawiciela Rady Rodziców. Następnie maturzyści wspaniale zatańczyli poloneza, dostarczając widzom wielu wzruszeń. Zostali nagrodzeni oklaskami przez licznie przybyłych Rodziców i Nauczycieli. Następnie miał miejsce pokaz artystyczny. Uczniowie klasy III przygotowali film ,,Przystanek Siódemka” oraz występy wokalne. Program nauczycieli był niespodzianką :) O północy uroczyście podano tort. Do samego rana mały miejsce tańce w rytm najnowszych przebojów.

Studniówka 2018 dostarczyła wszystkim wiele radości i wzruszeń. Zapewne pozostanie w Naszej pamięci na zawsze.