Bal studniówkowy 2016

01 (2).jpg

Sto dni przed egzaminem maturalnym uczniowie klas trzecich VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku tradycyjnie wzięli udział w uroczystym Balu studniówkowym. Impreza odbyła się w Hotelu Haffner. Spotkanie rozpoczęło się przemówieniem Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku Pana Marcina Hintza oraz przedstawiciela Rady Rodziców Pani Ewy Białogłowskiej. Następnie maturzyści wspaniale zatańczyli poloneza, dostarczając widzom wielu wzruszeń. Zostali nagrodzeni oklaskami przez licznie przybyłych Rodziców i Nauczycieli. Po uroczystej kolacji poszczególne klasy pozowały do studniówkowych zdjęć.

Następnie odbył się pokaz artystyczny. Uczniowie klasy III A, B i C wystąpili
w zupełnie nowej bajce pt. ,,Siedmiolandia...”, prezentując zabawne scenki. Program uświetnił również występ Oliwii Białogłowskiej, która przygotowała wspaniały artystyczny taniec. O północy uroczyście podano tort. Później do samego rana mały miejsce tańce
i zabawy w rytm najnowszych przebojów. Studniówka 2016 dostarczyła wszystkim wiele radości i wzruszeń. Zapewne pozostanie w Naszej pamięci na zawsze.

Tekst: Justyna Firmanty
Zdjęcia: Janusz Klemens