DEBATA W RADZIE MIASTA GDAŃSKA

4.RMG.2.jpg

7 kwietnia 2014 w ramach projektu „Wybory parlamentarne” - „XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie”, którego organizatorem jest Kancelaria Sejmu RP we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku zorganizowali debatę w siedzibie Rady Miasta Gdańska pod tytułem ,Jak wykorzystać możliwości, które daje nam członkowstwo w Unii Europejskiej?. Licealiści zaangażowani w działania Młodzieżowej Akademii Dyplomatycznej - Dawid Jachacy, Ewelina Węgrzyn-Kowenicka oraz Grzegorz Żukowski pełnili podczas jej przebiegu funkcje ekspertów.

Tekst i zdjęcia: Janusz Klemens

Archiwum 2013/2014