Dominika Panek laureatką X OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI POETYCKIEJ IM. JACKA KACZMARSKIEGO „RYTMY NIESKOŃCZONOŚCI”

Rysunek Dominiki.jpg

Talenty Dominiki Panek z klasy 3 c są powszechnie znane w VII LO: pisuje ciekawe artykuły do szkolnej gazetki, wraz z koleżanką z klasy, Agatą Kurek, jest autorką filmu prezentowanego na ubiegłorocznym Festiwalu Filmoteki Szkolnej w Warszawie, a jej prace plastyczne były nagradzane na wielu konkursach. Tym razem Dominika została laureatką X OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI POETYCKIEJ IM. JACKA KACZMARSKIEGO „RYTMY NIESKOŃCZONOŚCI” w kategorii na interpretację plastyczną wiersza. Nasza uczennica wybrała słynny wiersz Jacka Kaczmarskiego „Obława” i stworzyła pracę, która zachwyciła jurorów pomysłem, ale także starannością wykonania. Organizator konkursu - L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie - zaprosił Dominikę na galę finałową, która odbędzie się 22 kwietnia b.r. Bardzo cieszymy się z tak wielkiego sukcesu naszej uczennicy i jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz usłyszymy o jej osiągnięciach.

Mariola Rautenberg

Archiwum 2015/2016