Dzień Komisji Edukacji Narodowej

1458856_619695261405609_1467016163_n.jpg

11 października 2013 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Już jakiś czas temu uczniowie „Siódemki” zdecydowali, że powiedzą „dość” sztywnym akademiom i nudnym apelom oraz będą działać kreatywnie. Czy w tym roku grupie pod przewodnictwem Pani Anny Bałuty udało się doskoczyć do tak wysoko postawionej przez poprzednie roczniki poprzeczki? Czy sprostaliśmy oczekiwaniom? Moim zdaniem, zdecydowanie tak. Przedstawienie było niebanalne i ciekawe, spotkało się z ogromną aprobatą nie tylko uczniów ale i nauczycieli – co jest chyba najważniejsze w dniu ich święta. Grono pedagogiczne było zachwycone filmami, które przedstawiały życie codzienne szkoły z trochę innej perspektywy. Nauczyciele chętnie też brali udział w konkursach udowadniając tym samym, że mają do siebie dystans. Całości dopełniły obrazki (przygotowane przez dziewczyny z drugiej klasy) ukazujące grono pedagogiczne z przymrużeniem oka oraz wierszyki i specjalnie na tę okazję napisane przez nas piosenki. Wszystkim nauczycielom życzymy satysfakcji z pracy oraz uśmiechu na co dzień.

Tekst: Marta Bukowska kl. III B

Archiwum 2013/2014