Dzień Nauczyciela w VII LO

Dzień Nauczyciela 2010 w VII LO

Wszystko gotowe. Sala kolumnowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7, Samorząd Uczniowski, talenty wokalno – recytatorskie z klas drugiej C i trzeciej C. Czas zaczynać. Ale jeszcze nadchodzą spiesznie uczniowie i nauczyciele. Na końcu przychodzi Dyrekcja Zespołu.

I wszystko toczy się odświętnie, uroczyście, podniośle. Słyszymy poezję, sentencje, do naszych uszu dociera Desiderata i piosenka Edith Piaf Padam, Padam (świetna jak zawsze Marlena Jefmańska z drugiej C). Czas na życzenia, kwiaty, ciepłe słowa. A potem – pan dyrektor Marcin Hintz podziękował w imieniu grona profesorskiego za życzenia i oznajmił, iż pani dyrektor Barbara Kaczorowska otrzymała Medal Ministra Edukacji Narodowej – najwyższe uhonorowanie pracy pedagogicznej. Burza braw. Gratulujemy.

PS.
Program przygotowali: