Ekonomia Solidarności

ekonomia.JPG

Ekonomia Solidarności to projekt edukacyjny z zakresu ekonomii społecznej. Obejmuje cykl szkoleń, warsztatów i zajęć praktycznych. Uczestniczy w nich dwudziestu uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.
Projekt Ekonomia Solidarności ma na celu upowszechnianie idei przedsiębiorczości społecznej i promowanie dobrych praktyk, kształcenie przyszłych i obecnych kadr ekonomii społecznej. Przyczyni się to do lepszej edukacji młodych osób, co może również skutkować mniejszym bezrobociem i większą elastycznością na rynku pracy.
Projekt EKONOMIA SOLIDARNOŚCI dofinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.