EUROPA PO WYBORACH PREZYDENCKICH NA UKRAINIE

11.ukr.2.2.jpg

 

Wybory prezydenckie były jednym z najważniejszych postulatów Majdanu. Uczniowie zaangażowani w działania MAD-u po raz kolejny wzięli udział w spotkaniu poświęconym kwestiom ukraińskim, tym razem w panelu dyskusyjnym organizowanym przez Europejskie Centrum Solidarności pt. Jaka Europa po wyborach prezydenckich na Ukrainie?, które odbyło się w Dolnej Sieni Ratusza Starego Miasta w dniu 29 maja 2014 roku. Paneliści odpowiedzieli m. in. na pytania jak interpretować wyniki wyborów prezydenckich na Ukrainie? Z jakimi problemami przyjdzie się zmierzyć nowemu prezydentowi? Jaka jest europejska przyszłość Ukrainy?

Panelistami byli Piotr Andrusieczko - redaktor naczelny Ukraińskiego Żurnala, Cornelius Ochmann - dyrektor Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Basil Kerski - dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności. Spotkanie moderowała redaktor Maria Przełomiec. 

 

Tekst: Janusz Klemens
Zdjęcia: Dominika Panek I C

Archiwum 2013/2014

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

Okręgowa Izba Lekarska

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk