EUROPA PO WYBORACH PREZYDENCKICH NA UKRAINIE

11.ukr.2.2.jpg

 

Wybory prezydenckie były jednym z najważniejszych postulatów Majdanu. Uczniowie zaangażowani w działania MAD-u po raz kolejny wzięli udział w spotkaniu poświęconym kwestiom ukraińskim, tym razem w panelu dyskusyjnym organizowanym przez Europejskie Centrum Solidarności pt. Jaka Europa po wyborach prezydenckich na Ukrainie?, które odbyło się w Dolnej Sieni Ratusza Starego Miasta w dniu 29 maja 2014 roku. Paneliści odpowiedzieli m. in. na pytania jak interpretować wyniki wyborów prezydenckich na Ukrainie? Z jakimi problemami przyjdzie się zmierzyć nowemu prezydentowi? Jaka jest europejska przyszłość Ukrainy?

Panelistami byli Piotr Andrusieczko - redaktor naczelny Ukraińskiego Żurnala, Cornelius Ochmann - dyrektor Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Basil Kerski - dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności. Spotkanie moderowała redaktor Maria Przełomiec. 

 

Tekst: Janusz Klemens
Zdjęcia: Dominika Panek I C

Archiwum 2013/2014

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council