Gratulacje dla klas Pierwszych!

IMG_0322.JPG

11 listopada 2016 r. VII Liceum Ogólnokształcące zorganizowało prezentacje klas pierwszych. Zespoły miały przygotować film oraz występ. Zobaczyliśmy pełne humoru, oryginalne i interesujące prezentacje artystyczne, w tym występ taneczny. Cała społeczność szkolna świetnie się bawiła podczas integracyjnego spotkania. Jury miało naprawdę trudne zadnie, by wyłonić najlepszy zespół. Zwyciężyła klasa I D. I C zajęła drugie miejsce, I A trzecią lokatę, I B czwartą. Jednak największą wartością uroczystości był wspólnie spędzony czas, integracja i odkrycie, jak wiele artystycznych talentów mają nasi uczniowie. Gratulujemy!

Tekst: Justyna Firmanty
Zdjęcia: Janusz Klemens