Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Str gĹ-Ălwna.JPG

Czas wakacji nieubłaganie dobiegł końca. Wypoczęci i pełni zapału do pracy – taką mamy nadzieję – wrócili do szkoły zarówno nauczyciele jak i uczniowie VII LO. Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 2 września 2013 roku. Przybyłych na nią uczniów VII LO oraz nauczycieli powitała prowadząca uroczystość pani Justyna Firmanty. Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 pan Marcin Hintz przedstawił pierwszoklasistom pracujących w szkole nauczycieli, a następnie wręczył wychowawcom dzienniki lekcyjne. Opiekę nad klasami sprawować będą w tym roku szkolnym:

• Pani Beata Tubis (klasa I a)
  • Pani Justyna Firmanty (klasa I b)
  • Pani Agnieszka Juźwiak (klasa I c)
  • Pani Anna Winkler (klasa II a)
  • Pan Janusz Klemens (klasa II b)
  • Pani Dorota Świerzko (klasa II c)
  • Pani Grażyna Chrapczyńska (klasa III a)
  • Pani Mariola Rautenberg (klasa III b)
  • Pani Iwona Koch (klasa III c).

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom VII LO życzymy sił i pogody ducha na najbliższe miesiące wytężonej pracy!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens