Informacja o konkursach

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Organizator: Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Warszawskiego

Nauczyciel: Iwona Dittmer

Liczba uczestników: 5

Osiągnięcia: awans do etapu okręgowego

 

Olimpiada Statystyczna

Organizator: Urząd Statystycznego w Kielcach Katedra Demografii i Statystyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Politechnika Świętokrzyska,  Wydział Dziennikarstwa
i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego

Nauczyciel: Anna Winkler

Liczba uczestników: 4

Osiągnięcia: VIII miejsce (etap okręgowy) – Jakub Cieślak (kl. III A)

 

Międzyszkolny Konkurs „WWW LECH BĄDKOWSKI”. WYDARZENIA, WARTOŚCI, WIEDZA. LECH BĄDKOWSKI – kategoria historyczna

Organizator: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Zespół Kształcenia Podstawowego
i Gimnazjalnego nr 2 w Gdańsku

Nauczyciel: Wioletta Piskała

Liczba uczestników: 2

Osiągnięcia: II miejsce – Ksawery Hajdamowicz (kl. III A)

 

„Gdańsk miastem przyjaznym dla niepełnosprawnych”

Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Nauczyciel: Bartłomiej Łyziński

Liczba uczestników: 1

Osiągnięcia: I miejsce w kategorii solista – Hanna Łosińska (kl. II B)

 

KNOW AMERICA

Organizator: Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytet Warszawki

Nauczyciel: Beata Tubis

Liczba uczestników: 2

 

Wielki Maraton Czytelniczy „Na literackim szlaku” dla szkół ponadgimnazjalnych ( II edycja)

Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

Nauczyciel: Grażyna Chrapczyńska, Izabela Dułak

Liczba uczestników: 6

 

Ogólnopolski Konkurs „Misja – Książka!”

Organizator: Internetowe Wydawnictwo Ridero, Portal Internetowy wolnelektury.pl pod Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej

Nauczyciel: Izabela Dułak

Liczba uczestników: 6

 

 

Zarządzanie Firmą – JA Titan

Organizator: Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Nauczyciel: Katarzyna Wałdoch

Liczba uczestników: 22

 

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Organizator: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

Nauczyciel: Katarzyna Wałdoch

Liczba uczestników: 1

 

Olimpiada ZUS

Organizator: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Nauczyciel: Katarzyna Wałdoch

Liczba uczestników: 55

Osiągnięcia: przejście do II etapu Daniel Lewandowski, Oliwia Puzdrowska, Agnieszka Surdyka
(kl. I A)

 

Szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Razem dla pokoju”

Organizator: VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

Nauczyciel: Mariola Rautenbaerg, Grażyna Chrapczyńska

Liczba uczestników: 6

Osiągnięcia: I miejsce – Miriam Fierek (kl. II B)

II miejsce – Adam Kaim (kl. III A)

III miejsce – Sandra Bartelik (kl. III B)

 

Szkolny Konkurs „Życie i czasy WIERY GRAN”

Organizator: Młodzieżowa Akademia Dyplomatyczna w VII Liceum Ogólnokształcącym
im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

Nauczyciel: Janusz Klemens

Liczba uczestników: 25

Osiągnięcia: I miejsce – Julia Orłowska (kl. III B)

II miejsce – Michał Piotrowicz (kl. II B)

III miejsce – Julia Kowalska (kl. I B)

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Mistrzostwa Gdańska w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

Organizator: Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

Nauczyciel: Bogdan Wolf

Liczba uczestników: 9

 

Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Pilce nożnej siedmioosobowej

Organizator: Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

Nauczyciel: Bogdan Wolf

Liczba uczestników: 9

Osiągnięcia: faza eliminacji

 

Piłkarski Halowy Turniej Mikołajkowy

Organizator: Urząd Miejski w Gdańsku, Wydział Rozwoju Społecznego

Nauczyciel: Bogdan Wolf

Liczba uczestników: 6

Osiągnięcia: faza eliminacji 

Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

Okręgowa Izba Lekarska

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

British Council