Jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska

KOMUNIKAT NR 16/2016

DYREKTORA

ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU

z dnia 10 czerwca 2016 r.

w sprawie składania wniosków o jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska za rok szkolny 2015/2016

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku:

1.     Przekazuje pismo Dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego dotyczące jednorazowych stypendiów Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych oraz dla maturzystów osiągających najwyższy wynik z egzaminu maturalnego. Załącza również regulamin oraz wzór wniosku o przyznanie stypendium.

2.     Prosi o udostępnienie informacji o możliwości ubiegania się o jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska wszystkim uczniom i ich rodzicom
w powierzonych Państwa opiece oddziałach. Prosi również o udzielenie wszelkiej niezbędnej pomocy zainteresowanym uczniom i ich rodzicom w przygotowaniu wniosku.

3.   Informuję, że szkolnym koordynatorem programu stypendialnego jest pani psycholog Karina Pomykała.

Opis Pobierz
Pismo.pdf Pismo.pdf