Kiermasz podręczników szkolnych

File719.jpg

5 września 2014 roku w naszej szkole odbył się kiermasz podręczników zorganizowany przez panie Izabelę Dułak i Jadwigę Chudy wraz z wolontariuszkami uczennicami z klasy 2B – Anitą Formela i Klaudią Trantau. Już kilka dni wcześniej uczniowie klas drugich i trzecich przynosili swoje podręczniki do biblioteki szkolnej. W dniu kiermaszu w czytelni uczniowie klas pierwszych i drugich mogli kupować potrzebne im książki. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem i już o godzinie 10.00 zostały sprzedane wszystkie podręczniki do klas drugich.

Sprzedaż używanych podręczników warto w naszej szkole kontynuować w kolejnych latach. To przedsięwzięcie, które uczy szacunku do książki, ale też… przedsiębiorczości i oszczędności!

Tekst i zdjęcia Izabela Dułak

Archiwum 2014/2015