Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

6 grudnia 2010 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o HIV i AIDS zorganizowany przez Fundację Pomorski Dom Nadziei we współpracy z Urzędem Miasta Gdańska. Zadaniem uczniów było wypełnienie testu wielokrotnego wyboru składającego się z 40 pytań. Konkurs na terenie szkoły przeprowadziła p. Małgorzata Paliwoda - koordynator programu Fundacji.

Uczniowie, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca otrzymali atrakcyjne nagrody – cyfrowy aparat fotograficzny, odtwarzacz mp4 oraz pendrive.

Pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy II C Tomasz Orłowski, drugie miejsce zdobyła uczennica klasy II A Aleksandra Rec, a trzecie miejsce uczennica klasy II C Monika Krzymińska. Zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie w przyszłym roku.

Tekst i zdjęcia: Karina Pomykała