LITERACKIE WALENTYNKI

DSC01009.JPG

Tegoroczne Walentynki stały się okazją do zorganizowania w VII Liceum Ogólnokształcącym poetyckiego konkursu. Uczniowie zaprezentowali wiersze o tematyce miłosnej w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Poziom konkursu recytatorskiego, trafność interpretacji, artykulacja i ogólny wyraz artystyczny wykonywanych utworów zachwycił zarówno jury jak i publiczność. Spotkanie uświadomiło naszym uczniom, jak pięknie można mówić o uczuciach. Stało się również okazją do zaprezentowania talentów aktorskich i językowych, jak również podzielenia się wrażeniami oraz miłego spędzenia czasu w walentynkowej atmosferze. Laureatami konkursu zostali: Marta Bukowska (klasa 3B), Ilona Czuczuk (klasa 2B), Klaudiusz Olszewski (klasa 1A), Magda Borysiuk (klasa 3B), Marzena Matynia i Karolina Dombrowska (klasa IC).

Koordynator konkursu: Katarzyna Wilczak-Michalak

Archiwum 2013/2014