Matematyczno-przyrodniczy „CZAR PAR 2015” w VII LO

100_4611.JPG

1 czerwca 2015 r. odbył się w VII Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku IV interdyscyplinarny Konkurs „CZAR PAR”. Uczestnikami byli uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 3.

Sześć par zmagało się z zadaniami z matematyki, biologii, geografii i chemii. Sędziowali uczniowie klasy 2a VII LO, pod kierunkiem Pani Anny Winkler, Pani Jadwigi Mosakowskiej, Pani Alicji Szabuniewicz  i Pani Jadwigi Chudy.

Konkurs był bardzo interesujący. Zarówno zawodnicy, jak i sędziowie dobrze bawili się wykonując kolejne zadania. Za najciekawsze konkurencje uczestnicy uznali „Wielki wyścig”, „Tangramy” i „Moje inicjały”.

Zwycięzcami czwartej edycji konkursu zostali:

1 miejsce - Natalia Półgęsek, Tymoteusz Sikora

2 miejsce - Krzysztof Gapys, Kamil Pabin

3 miejsce - Piotr Kołpak, Jakub Awieruk

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu matematyki i przedmiotów przyrodniczych.

Anna Winkler

Alicja Szabuniewicz