Nareszcie wakacje!

IMG_8571.JPG

24 czerwca 2016 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Dyplomy z rąk dyrektora szkoły pana Marcina Hintza odebrali uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi Ewelina Biernaś z klasy I b (która uzyskała średnią ocen 5,68 oraz została kandydatką do Stypendium Prezesa Rady Ministrów), Ksawery Hajdamowicz z klasy II a (ze średnią ocen 5,2, kandydat do Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska) oraz Julia Kloska z klasy II a (ze średnią ocen 5,2). Nagrody i podziękowania otrzymali też zwycięzcy tegorocznych konkursów, uczestnicy zawodów sportowych, uczniowie zaangażowani w działalność Samorządu Uczniowskiego i wolontariatu. Na zakończenie spotkania w wakacyjny nastrój wprowadził wszystkich krótki program artystyczny – piosenki w wykonaniu Hanny Łosińskiej z klasy I b oraz skecz przygotowany przez Sandrę Bartelik (II b) oraz Adama Kaima (II a).

Wyróżnionym gratulujemy i wszystkim życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens