O krok do sukcesu

Dyplom rafała.jpg

Rafał Dados - uczeń klasy III B VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku uczestniczył w V Trójmiejskim Konkursie z Języka Niemieckiego pod patronatem Konsulatu RFN. Bez najmniejszego trudu przeszedł w grudniu 2013 roku etap wstępny i znalazł się wśród trzydziestu najlepszych uczniów Trójmiasta zakwalifikowanych do finału. W marcu 2014 roku walczył o tytuł laureata, który przyznano sześciu najlepszym uczestnikom. Jedynie trzy punkty dzieliły naszego ucznia od sukcesu. Jednak, biorąc pod uwagę godną pozazdroszczenia pasję Rafała do nauki języka niemieckiego, należą mu się gratulacje. Pragnę również podziękować mojemu uczniowi za trzy lata wspólnej pracy i życzyć kolejnych lingwistycznych sukcesów.

Tekst: Anna Bałuta

Archiwum 2013/2014