Osiągnięcia dydaktyczne

  Oleg Griń (klasa III B)  laureat XLVI Olimpiady Języka Rosyjskiego –
I miejsce w Polsce
  Damian Gleska (klasa III B)  Finalista Olimpiady Wiedzy o Gdańsku – edycja 2015, indeks Uniwersytetu Gdańskiego
   Agata Kurek (klasa IC) – II miejsce
w kraju
w Ogólnopolskim Konkursie
na najlepszą grafikę komputerową „Anim@kcja”
(2014 r.)
  Karol Górny (klasa II B) laureat Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialny „Przeżyłem, widziałem, Tobie opowiem, a Ty przekaż innym”
w ramach projektu
„Szlakiem Mazurka Dąbrowskiego” (2014 r.)
   

Grzegorz Żukowski (klasa 1B) – edycja 2013 

Moja Szkoła W Unii Europejskiej. Edycja: Akademia Młodego Dyplomaty.

I miejsce (etap wojewódzki),

III miejsce (etap ogólnopolski)
  Damian Gleska został Stypendystą Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2013/2014 i 2014/2015
,

 

Karolina Jakubowska została Stypendystką Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/2012 i 2012/2013
Sara Anna Hajdamowicz została Stypendystką Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011
Paulina Burchanowa (klasa III C) uzyskała tytuł FINALISTY XLII Olimpiady Języka Rosyjskiego
Do etapu centralnego IV Edycji Turnieju Geograficznego Polski ROMER zakwalifikowały się uczennice klasy II A: Marta Kotarska i Natalia Wojewódzka
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" Marcin Kozłowski (klasa III B) uzyskał honorowy tytuł dla zwycięzców - taon
W VII Przeglądzie Poezji Jacka Kaczmarskiego wyróżnienie otrzymała Marlena Jefmańska (klasa II C)
Klaudia Górska (klasa III C) i Kamila Rodzoch (klasa III D) zostały laureatkami XII Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".
VIII Edycja Turnieju w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie" V miejsce za ilość krwi oddanej w ramach turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły oraz V miejsce za najlepszą promocję honorowego krwiodawstwa
I miejsce w Mistrzostwach Gdańska Sztafet Pływackich Chłopców
III miejsce drużynowo oraz II miejsce dla Rafała Fuchs (klasa II A) w Otwartych Mistrzostwach Gdańska na Ergometrach Wioślarskich
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LOK w Krosie Strzeleckim
Roma Kobryń (klasa III A) - I miejsce indywidualnie w etapie wojewódzkim
Monika Kliszcz (klasa III C) – II miejsce indywidualnie w etapie wojewódzkim
Małgorzata Uścinowicz (klasa III C) – IV miejsce indywidualnie w etapie wojewódzkim
Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne "Sprawni jak żołnierze"
zespół w składzie: Roma Kobryń (klasa III A), Monika Kliszcz (klasa III C), Weronika Żerebiec (klasa III C) zdobył III miejsce

 

Opis Pobierz
Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2014/2015

O szkole

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Collegium Civitas

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council