Pola Nadziei 2017

Foto 1.jpg

Uczniowie naszej szkoły od lat bardzo chętnie włączają się w rozmaite akcje społeczne i charytatywne. Pomagają też gdańskiemu Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza. Ostatnio 2 kwietnia 2017 roku siedmiu wolontariuszy VII Liceum Ogólnokształcącego ( z klas 2c, 2b, 3a) pod opieką nauczycieli (p. Izabeli Dułak, p. Jadwigi Mosakowskiej i p. Grażyny Chrapczyńskiej) kwestowało na rzecz pomorskich hospicjów w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Podobnie jak w ubiegłych latach, fundusze zbieraliśmy przy gdańskich kościołach –  pod wezwaniem Świętej Trójcy oraz Świętej Teresy Benedykty od Krzyża. Wszystkim, którzy poświęcili na kwestę wiele godzin ze swojego niedzielnego wypoczynku – serdecznie dziękujemy!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska

Archiwum 2016/2017