,,Primus inter Pares”

IMG_1398.JPG

Podsumowanie I semestru w VII Liceum Ogólnokształcącym

16 lutego 2017 r. w VII Liceum Ogólnokształcącym odbyły się spotkania podsumowujące pracę uczniów i nauczycieli w I semestrze roku szkolnego 2016/17. Prezentacje wykonała Pani Beata Tubis w oparciu o dokumentację działań dydaktyczno-wychowawczych Pani Wicedyrektor Stefanii Lidzbarskiej, wychowawców i nauczycieli oraz kronikę szkoły.

Nagrodzone zostały klasy, które miały najwyższą średnią ocen i najlepszą frekwencję. Wielu naszych licealistów wyróżnia się wiedzą, pilnością i zaangażowaniem w życie szkoły. Brawami i dyplomami nagrodzono uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i tych, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach. Nie zapomniano także o osobach, które działają w wolontariacie, oddają krew i angażują się w życie szkoły, uczestnicząc w wymianach międzynarodowych, projektach i debatach.

Uczniowie przypomnieli sobie także najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Było ich bardzo wiele. Nasza szkoła jest bardzo aktywna. Najważniejsze, bo wynikające z tradycji szkoły to, Rajd do Będomina, ślubowanie uczniów klas pierwszych, Dzień Komisji Edukacji Narodowej, Święto Niepodległości i Turniej Mikołajkowy. Wróciły wspomnienia z wyjazdów, wyjść edukacyjnych, przedstawień i wspólnie spędzanych w szkole i poza szkołą chwil... Wszyscy uświadomili sobie, jak są zaangażowani w to, co dzieje się w naszej ,,Siódemce’’ i jak wielu naszych uczniów, przy pomocy nauczycieli, czynnie uczestniczy w życiu szkoły, tworząc jej historię i tradycję już kolejny rok.

Życzymy wszystkim wielu nowych sukcesów!

Tekst: Beata Tubis Zdjęcia
Paulina Szlagowska, kl. I D

Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council