,,Primus inter Pares”

Podsumowanie I semestru w VII Liceum Ogólnokształcącym

16 lutego 2017 r. w VII Liceum Ogólnokształcącym odbyły się spotkania podsumowujące pracę uczniów i nauczycieli w I semestrze roku szkolnego 2016/17. Prezentacje wykonała Pani Beata Tubis w oparciu o dokumentację działań dydaktyczno-wychowawczych Pani Wicedyrektor Stefanii Lidzbarskiej, wychowawców i nauczycieli oraz kronikę szkoły.

Nagrodzone zostały klasy, które miały najwyższą średnią ocen i najlepszą frekwencję. Wielu naszych licealistów wyróżnia się wiedzą, pilnością i zaangażowaniem w życie szkoły. Brawami i dyplomami nagrodzono uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i tych, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach. Nie zapomniano także o osobach, które działają w wolontariacie, oddają krew i angażują się w życie szkoły, uczestnicząc w wymianach międzynarodowych, projektach i debatach.

Uczniowie przypomnieli sobie także najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Było ich bardzo wiele. Nasza szkoła jest bardzo aktywna. Najważniejsze, bo wynikające z tradycji szkoły to, Rajd do Będomina, ślubowanie uczniów klas pierwszych, Dzień Komisji Edukacji Narodowej, Święto Niepodległości i Turniej Mikołajkowy. Wróciły wspomnienia z wyjazdów, wyjść edukacyjnych, przedstawień i wspólnie spędzanych w szkole i poza szkołą chwil... Wszyscy uświadomili sobie, jak są zaangażowani w to, co dzieje się w naszej ,,Siódemce’’ i jak wielu naszych uczniów, przy pomocy nauczycieli, czynnie uczestniczy w życiu szkoły, tworząc jej historię i tradycję już kolejny rok.

Życzymy wszystkim wielu nowych sukcesów!

Tekst: Beata Tubis Zdjęcia
Paulina Szlagowska, kl. I D