SAVOIR - VIVRE to podstawa, czyli jak Cię widzą, tak Cię piszą

Warsztaty Savoir-Vivre

7 lutego odbyły się w naszej szkole warsztaty Savoir – vivre organizowane przez Fabrykę Kreacji w ramach kampanii społecznej "Kulturalna jazda". Celem warsztatów było przekazanie uczniom klas pierwszych wiedzy na temat zasad dobrego wychowania, które stosowane mogą być przez nich w życiu codziennym.

Uczniowie, aktywnie uczestnicząc w proponowanych przez moderatorkę zadaniach, uczyli się zasad kulturalnego zachowania. Naukowcy zajmujący się problematyką nauczania dowiedli, iż nauka przez działanie jest najskuteczniejszą formą przyswajania informacji. Nie ma więc wątpliwości, iż po tych warsztatach nasi uczniowie zachwycą wysoką kulturą osobistą i będą wizytówką naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia: Karina Pomykała