Ślubowanie uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2012/2013

DSC07779.JPG

28 września 2012 r., w przeddzień urodzin patrona liceum - Józefa Wybickiego uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, które odebrał dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Marcin Hintz. Swoją obecnością nas zaszczycili: członek Rady Rodziców – komandor podporucznik Dariusz Grzela oraz członek Zarządu Fundacji im. Arkadiusza Rybickiego – Grzegorz Kuleta. W trakcie uroczystości przekazano słowa gratulacji od kierownika Akademii Służby Zagranicznej i Dyplomacji Collegium Civitas – ambasadora Ryszarda Żółtanieckiego.

Podniosła uroczystość zyskała wspaniałą oprawę artystyczną przygotowaną przez młodzież klas drugich i trzecich pod kierownictwem Bartłomieja Łyzińskiego.

Tekst: Janusz Klemens
Zdjęcia: Ewelina Węgrzyn-Kowenicka, kl. I B