Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla ucznia VII LO

stypendium Prezydenta Miasta Gdańska_Ksawery.JPG

Władze samorządowe Gdańska wspierają uzdolnionych uczniów, wyróżniających się szczególną aktywnością kulturalną, społeczną lub sportową.

Co roku przyznawane są jednorazowe stypendia uczniom szkół ponadgimnazjalnych którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w danej szkole z egzaminu maturalnego i posiadają znaczące osiągnięcia w olimpiadach i konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich lub wojewódzkich.

Miło nam poinformować, iż 15 września 2015 r. uczeń VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku Ksawery Hajdamowicz (klasa II A) otrzymał z rąk Pana Pawła Adamowicza jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w sporcie.

Gratulujemy!

Archiwum 2015/2016