Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Gdańsku

zdjęcie 2.JPG

28 marca 2014 roku odbył się finał Olimpiady Wiedzy o Gdańsku 2013/2014 dla szkół ponadgimnazjalnych. Dla VII Liceum Ogólnokształcącego było to szczególne wydarzenie. Uczeń naszej szkoły - Damian Gleska z  klasy II B zajął VI miejsce. Organizatorem Olimpiady była Fundacja Gdańska, a główny patronat sprawował Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz. Jest to niewątpliwy sukces, bowiem konkurs składał się z trzech etapów. Do międzyszkolnego zakwalifikowało się 55 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Trzeci etap tworzyła ścisła czołówka - 9 uczniów. Damian godnie reprezentował naszą szkołę i zajął VI miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Wioletta Piskała

Archiwum 2013/2014