Sukcesy uczniów VII LO w XII Przeglądzie Poezji Jacka Kaczmarskiego

7 kwietnia 2017 r. odbył się coroczny Przegląd Poezji Jacka Kaczmarskiego organizowany w I Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Martyna Myszkowska z klasy 1d, Julia Apostołowicz z klasy 1b oraz Hanna Łosińska z klasy 2b i wszystkie zostały zauważone przez jurorów konkursu. Martyna Myszkowska otrzymała III miejsce w kategorii recytacja, Hania Łosińska – III miejsce w kategorii poezja śpiewana, a Julia Apostołowicz – wyróżnienie w kategorii recytacja. Uczennice zostały przygotowane przez polonistkę Mariolę Rautenberg oraz nauczyciela wiedzy o kulturze i opiekuna szkolnego chóru, Bartłomieja Łyzińskiego.

Gratulujemy laureatkom i zachęcamy uczniów lubiących recytować lub posiadających talent wokalny do udziału w kolejnych konkursach!

Tekst: Mariola Rautenberg

Archiwum 2016/2017