Świąteczne rozgrywki międzyklasowe

Czy okres przedświąteczny to dobry czas na sport? Musieliśmy to sprawdzić ! Dlatego Samorząd Uczniowski VII Liceum Ogólnokształcącego zdecydował przeprowadzić w naszej szkole rozgrywki sportowe. I tak 15 grudnia 2011 r. na sali gimnastycznej odbyły się PIERWSZE ŚWIĄTECZNE ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE. Wychowawcy już tydzień przed zawodami wybrali przedstawicieli, którzy reprezentowali poszczególne klasy. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach. Po przeliczeniu wszystkich punktów Jury wyłoniło zwycięzców.

W kategorii klas pierwszych:
I miejsce zajęła klasa 1A z wynikiem 17 pkt.
II miejsce klasa 1B z wynikiem 12 pkt.
III miejsce klasa 1C z wynikiem 5 pkt.

W kategorii klas drugich:
I miejsce zajęła klasa 2A z wynikiem 17 pkt.
II miejsce klasa 2C wynikiem 11 pkt.
III miejsce klasa 2B z wynikiem 10 pkt.

W kategorii klas trzecich:
I miejsce zajęła klasa 3A z wynikiem 17 pkt.
II miejsce klasa 3B z wynikiem 9 pkt.

Oczywiście, nie zabrakło wrażeń, a emocje podczas konkurencji sięgnęły zenitu. Mamy nadzieję, że rozgrywki te już na zawsze wpiszą się w naszą szkolną tradycję. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę!

Zdjęcia: Janusz Klemens

Archiwum 2011/2012