SZANOWNY RODZICU!

Jeżeli jesteś w takim momencie swojego życia, że chciałbyś dokonać zmian w kontakcie ze swoim dzieckiem, sprawić, żeby zaczęło z Tobą współpracować, stało się bardziej samodzielne, chcesz je lepiej rozumieć, jeżeli potrzebujesz również podzielić się z innymi swoimi kłopotami i poszukać rozwiązań – zapraszamy na spotkania

”Szkoły dla Rodziców”

W przyjaznej atmosferze będziesz mógł zastanowić się nad tym, co chcesz zmienić a my podpowiemy Ci, jak zrealizować zamierzone cele.

Zajęcia są bezpłatne!!!!

„Szkołę dla Rodziców” poprowadzą Małgorzata Mont- psychoterapeutka, matka 2 synów i Ewa Wiśniewska - psycholog. Spotkania będą odbywały się w każdy czwartek w godz. 16.30-19.00, w sali konferencyjnej Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień (poziom: -1), ul. Dyrekcyjna 5 w Gdańsku.

Startujemy z zajęciami dla rodziców od kwietnia 2016r. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie indywidualne celem zakwalifikowania do grupy.

Kontakt telefoniczny z Małgorzatą Mont 58 320-44-04; 502-430-755 lub Ewą Wiśniewską 502-430-652