SZANOWNY RODZICU!

Jeżeli jesteś w takim momencie swojego życia, że chciałbyś dokonać zmian w kontakcie ze swoim dzieckiem, sprawić, żeby zaczęło z Tobą współpracować, stało się bardziej samodzielne, chcesz je lepiej rozumieć, jeżeli potrzebujesz również podzielić się z innymi swoimi kłopotami i poszukać rozwiązań – zapraszamy na spotkania

”Szkoły dla Rodziców”

W przyjaznej atmosferze będziesz mógł zastanowić się nad tym, co chcesz zmienić a my podpowiemy Ci, jak zrealizować zamierzone cele.

Zajęcia są bezpłatne!!!!

„Szkołę dla Rodziców” poprowadzą Małgorzata Mont- psychoterapeutka, matka 2 synów i Ewa Wiśniewska - psycholog. Spotkania będą odbywały się w każdy czwartek w godz. 16.30-19.00, w sali konferencyjnej Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień (poziom: -1), ul. Dyrekcyjna 5 w Gdańsku.

Startujemy z zajęciami dla rodziców od kwietnia 2016r. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie indywidualne celem zakwalifikowania do grupy.

Kontakt telefoniczny z Małgorzatą Mont 58 320-44-04; 502-430-755 lub Ewą Wiśniewską 502-430-652

Psycholog

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council