SZKOŁA MOICH MARZEŃ

16 (1).jpg

22 maja 2015 roku w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej odbyła się uroczystość podsumowania i wręczania nagród w Ogólnopolskim Konkursie SZKOŁA MOICH MARZEŃ, który zorganizowała Kancelaria Senatu RP. Uczniowie wszystkich typów szkół tworzyli prace o charakterze literackim lub plastycznym. Uczennica klasy Ib (prawno-dyplomatycznej) Iga Mikołajczuk otrzymała zaszczytny tytuł laureata za napisanie eseju literackiego. W trakcie uroczystości poznaliśmy również systemy edukacji Słowenii, Iranu i Estonii.

17 czerwca 2015 r. w kameralnej atmosferze w VII LO w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenie uczniom nagród za udział w etapie regionalnym. Wśród nagrodzonych za prace plastyczne były osoby z klasy Ib: Sandra Bartelik, Alicja Józefowicz, Julia Smentek oraz Sara Chodowiec z klasy II b. W wydarzeniu uczestniczyła także Iga Mikołajczuk (Ib) - laureatka eliminacji ogólnopolskich. Nagrody wręczył marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz. Zwycięzcom gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Janusz Klemens

Archiwum 2014/2015