Szkolny kiermasz podręczników

DSCN0599.JPG

5 września 2012 r. w czytelni szkolnej już po raz kolejny odbył się kiermasz podręczników, który zorganizowała pani Izabela Dułak wraz z uczennicami klasy 2A Katarzyną Bronk, Agnieszką Pieckowską i Amelią Szutą. Cieszył się on, jak zwykle, dużym zainteresowaniem. Uczniowie mogli sprzedać i kupić używane podręczniki do wszystkich przedmiotów w klasie: drugiej i trzeciej. Natomiast klasy pierwsze rozpoczynają w tym roku szkolnym prace w oparciu o nową podstawę programową, a tym samym korzystać będą z nowych podręczników. W kiermaszu wzięło udział wielu uczniów, także tegorocznych absolwentów szkoły.

Tekst i zdjęcia: Izabela Dułak

Archiwum 2012/2013