Uczeń VII LO laureatem Konkursu WWW. Lech Bądkowski

b1.jpg

W piątej edycji Międzyszkolnego Konkursu  WWW. Lech Bądkowski. Patriota. Pisarz. Obywatel Polski i Europy  uczeń klasy pierwszej prawno-dyplomatycznej Krzysztof Steiner został laureatem III miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorami konkursu byli: Kancelaria Prezydenta Miasta Gdańska, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Szkoła Podstawowa Nr 85, gdzie 12 czerwca 2019 r.  odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Przesłaniem konkursu była promocja postaw patriotycznych i obywatelskich poprzez ukazanie sylwetki Lecha Bądkowskiego, który dla wielu pokoleń młodych ludzi może stanowić wzór godny naśladowania.

Tekst i zdjęcia: Janusz Klemens