Uczeń VII LO Stypendystą Prezesa Rady Ministrów!

DAMIAN GLESKA.JPG

Z wielką radością informujemy, iż uczeń VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku Damian Gleska (klasa II B) został Stypendystą Prezesa Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen oraz wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje Prezes Rady Ministrów jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

Archiwum 2013/2014