Uczniowie VII LO laureatami Konkursu „Ośmiu wspaniałych”

Komitet Organizacyjny Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” poinformował, iż w gronie laureatów XVIII jego edycji znaleźli się uczniowie VII LO: Hanna Łosińska (klasa II B) oraz Kornel Miszk (klasa II C). W skład komitetu honorowego weszli: ks. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź – Metropolita Gdański, Paweł Adamowicz – Prezydenta Miasta Gdańska, Bogdan Oleszek – Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, prof. dr hab. Jerzy Gwizdała – Rektor Uniwersytetu Gdańskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 9 maja 2017 r. w siedzibie Rady Miasta Gdańska.

Ponadto miło nam poinformować, iż Hanna Łosińska została wybrana spośród laureatów, jako reprezentantka Gdańska na ogólnopolskie eliminacje w Warszawie, które odbędą się w dniach
6-7 kwietnia 2017 r.

Gratulujemy!