Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Inauguracja roku 2011/2012

Dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce czas odpoczynku nieubłaganie dobiegł końca. Pora wracać do szkoły i obowiązków, by… zasłużyć na następne wakacje! Pokrzepieni tą myślą przybyliśmy 1 września 2011 roku na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Zebranych w hallu kolumnowym uczniów wraz z wychowawcami oraz pozostałych nauczycieli powitał w swoim przemówieniu Dyrektor szkoły pan Marcin Hintz. W momencie prezentacji grona pedagogicznego VII Liceum Ogólnokształcącego szczególnie skupieni byli uczniowie naszych trzech klas pierwszych. Również ich starsi koledzy i koleżanki z zainteresowaniem przyglądali się nowym nauczycielom, uczącym od tego roku w naszej szkole historii, języka niemieckiego oraz języka hiszpańskiego. Wszyscy wymieniani członkowie grona pedagogicznego witani byli gromkimi oklaskami.

Życzymy, aby ta sympatyczna atmosfera utrzymała się do końca roku szkolnego, czyli dość długo, bo aż do ... 29 czerwca 2012 roku!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska

Archiwum 2011/2012