Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

IMG_7332.JPG

 

Dla utrudzonych ciężką pracą żaków i ich nauczycieli wreszcie nadszedł czas odpoczynku – dobiegł bowiem końca rok szkolny 2014/2015 i rozpoczęły się wakacje. Uroczystość z tej okazji, przygotowana przez panią Katarzynę Wałdoch oraz panią Alicję Szabuniewicz, odbyła się w naszej szkole 26 czerwca 2015 r. Nagrody i wyróżnienia z rąk wicedyrektor ZSO nr 7 w Gdańsku pani Stefanii Lidzbarskiej oraz wychowawców odebrali najlepsi uczniowie Siódemki, laureaci konkursów oraz uczniowie najbardziej zaangażowani w życie szkolnej społeczności. Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy I a Ksawery Hajdamowicz, który został kandydatem VII LO do Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły za najlepsze wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe. Ksawery uzyskał średnią ocen 5,31, otrzymał wzorową ocenę z zachowania oraz jest zawodnikiem drużyny kadry narodowej wioślarzy. Wśród najlepszych uczniów VII LO w tym roku szkolnym znalazły się również Julia Kloska z klasy I a (ze średnią ocen 5,0 oraz wzorowym zachowaniem) oraz Justyna Sarnowska z klasy I c (ze średnią ocen 5,12 oraz wzorowym zachowaniem).

Miłym podsumowaniem uroczystości była piosenka „Lato czeka” w nowej, zabawnej wersji autorstwa pana Jarosława Kovaćsa, wyśpiewana przez Piotra Klawikowskiego z klasy II a (dodajmy – laureata konkursów muzycznych) oraz Katarzynę Rybkę z klasy I a – debiutującą na szkolnej scenie w roli piosenkarki.

Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesów i życzymy udanych wakacji.
Do zobaczenia 1 września 2015 roku!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens

Archiwum 2014/2015

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council