Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

IMG_7332.JPG

Dla utrudzonych ciężką pracą żaków i ich nauczycieli wreszcie nadszedł czas odpoczynku – dobiegł bowiem końca rok szkolny 2014/2015 i rozpoczęły się wakacje. Uroczystość z tej okazji, przygotowana przez panią Katarzynę Wałdoch oraz panią Alicję Szabuniewicz, odbyła się w naszej szkole 26 czerwca 2015 r. Nagrody i wyróżnienia z rąk wicedyrektor ZSO nr 7 w Gdańsku pani Stefanii Lidzbarskiej oraz wychowawców odebrali najlepsi uczniowie Siódemki, laureaci konkursów oraz uczniowie najbardziej zaangażowani w życie szkolnej społeczności. Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy I a Ksawery Hajdamowicz, który został kandydatem VII LO do Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły za najlepsze wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe. Ksawery uzyskał średnią ocen 5,31, otrzymał wzorową ocenę z zachowania oraz jest zawodnikiem drużyny kadry narodowej wioślarzy. Wśród najlepszych uczniów VII LO w tym roku szkolnym znalazły się również Julia Kloska z klasy I a (ze średnią ocen 5,0 oraz wzorowym zachowaniem) oraz Justyna Sarnowska z klasy I c (ze średnią ocen 5,12 oraz wzorowym zachowaniem).

Miłym podsumowaniem uroczystości była piosenka „Lato czeka” w nowej, zabawnej wersji autorstwa pana Jarosława Kovaćsa, wyśpiewana przez Piotra Klawikowskiego z klasy II a (dodajmy – laureata konkursów muzycznych) oraz Katarzynę Rybkę z klasy I a – debiutującą na szkolnej scenie w roli piosenkarki.

Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesów i życzymy udanych wakacji.
Do zobaczenia 1 września 2015 roku!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens