Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015

IMG_5397.JPG

Choć trudno w to uwierzyć i piękna pogoda zachęca jeszcze do odpoczynku w plenerze, wakacje nieubłaganie dobiegły końca… Tradycyjnie 1 września we wszystkich szkołach w naszym kraju rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/2015. Uroczystość inauguracyjna odbyła się także w VII Liceum Ogólnokształcącym, tym razem nieco wcześniej i w nieco innym niż zwykle miejscu. Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie VII LO w Gdańsku powitali rok szkolny już o godzinie 8:00 w odświętnie przygotowanej na tę okoliczność hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7. Uroczystość sprawnie poprowadził pan Bogdan Wolf (nauczyciel wychowania fizycznego).
Po powitaniu wszystkich przybyłych i uroczystym wręczeniu dzienników lekcyjnych wychowawcom przez pana Marcina Hintza, dyrektora ZSO Nr 7 w Gdańsku, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Z pewnością zajęcia te były niezwykłym przeżyciem dla naszych pierwszoklasistów. Dodajmy jednak, że znaleźli się oni pod wspaniałą opieką, ponieważ wychowawcą klasy I a będzie pani Katarzyna Wałdoch, klasy I b – pani Mariola Rautenberg, a klasy I c – pani Iwona Koch.

Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i uczniom, szczególnie stawiającym pierwsze kroki w naszej szkole, życzymy sił do pracy i wiele radości z sukcesów!

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia Karina Pomykała

Archiwum 2014/2015

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council