Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016

DSCN4541.JPG

Czas wakacyjnego odpoczynku szybko minął i oto wkroczyliśmy w kolejny rok szkolny 2015/2016. Uroczysty apel z tej okazji odbył się w naszej szkole 1 września o godzinie 8:00 w hallu kolumnowym, a poprowadziła go pani Wioletta Piskała (nauczyciel historii). Zebrane klasy, nauczycieli oraz wychowawców powitał dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku pan Marcin Hintz, następnie wręczając wychowawcom poszczególnych klas dzienniki lekcyjne. Dyrektor szkoły przedstawił także wszystkim zebranym nauczycieli i wychowawców pracujących w VII LO, czym szczególnie zainteresowani byli uczniowie klas pierwszych.

Opiekę wychowawczą nad klasami w tym roku szkolnym sprawować będą: pani Anna Winkler (I a), pani Wioletta Piskała (I b), pani Grażyna Chrapczyńska (I c), pani Katarzyna Wałdoch (II a), pani Mariola Rautenberg (II b), pani Iwona Koch (II c), pani Beata Tubis (klasa III a), pani Justyna Firmanty (III b), pani Agnieszka Juźwiak (III c).

Gronu Pedagogicznemu oraz Uczniom naszej szkoły życzymy sił do pracy oraz radości
z sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens