Uroczystość ślubowania klas pierwszych

IMG_7473.JPG

Uroczystość ślubowania tegorocznych klas pierwszych odbyła się w naszej szkole 29 września 2015 r. Uświetnili ją swoją obecnością znamienici goście – Przewodniczący Rady Miasta Gdańska pan Bogdan Oleszek oraz Wicedyrektorzy Gimnazjum nr 3 – panie Katarzyna Wilczyńska oraz Jolanta Tylman. Przysięgę pierwszoklasistów odebrali Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku pan Marcin Hintz oraz Wicedyrektor VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku pani Stefania Lidzbarska. Część artystyczną uroczystości przypominającą postać Patrona Szkoły przygotowali uczniowie z klasy II a i II c wraz z chórem szkolnym prowadzonym przez pana Bartłomieja Łyzińskiego. Podczas uroczystości poznaliśmy też wyniki Konkursu „Omnibus klas pierwszych”, który odbył się 25 września 2015 r. w Będominie. Puchar zwycięskiej klasie I a wręczył pan dyrektor Marcin Hintz. Wszystkie klasy otrzymały słodkie upominki.

Nowo przyjętym do grona społeczności Siódemki serdecznie gratulujemy i  życzymy wytrwałości w realizowaniu złożonych przyrzeczeń.

Tekst: Grażyna Chrapczyńska
Zdjęcia: Janusz Klemens