V Świąteczna Olimpiada Mikołajkowa

IMG_7885.JPG

4 grudnia 2015 roku Samorząd Uczniowski zorganizował V Świąteczną Olimpiadę Mikołajkową. Imprezę prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Bogdan Wolf i Jarosław Kovaćs. Na hali sportowej naszej szkoły do rywalizacji w wieloboju sportowo-rekreacyjnym stanęły drużyny ze wszystkich klas, a nad przebiegiem zawodów czuwało jury pod przewodnictwem pani wicedyrektor Stefanii Lidzbarskiej. Sędziowie turnieju mieli trudne zadanie wyłonienia najlepszych zespołów klasowych, ponieważ poszczególne konkurencje budziły wiele emocji. Uczniowie i nauczyciele zgromadzeni na trybunach mogli m. in. podziwiać pokaz maskotek o tematyce świątecznej, w którym przebrani przedstawiciele klas musieli zaprezentować się na forum szkoły i poddać się ocenie jurorów. Na końcowy wynik zawodów miała także wpływ ilość czapek mikołajkowych policzona w każdej klasie przez Samorząd Uczniowski.

Kolejna już Świąteczna Olimpiada Mikołajkowa przebiegła sprawnie, dostarczając nam wielu pozytywnych wrażeń, a najlepsze zespoły klasowe otrzymały pamiątkowe dyplomy. Rada Rodziców ufundowała słodycze dla wszystkich uczniów oraz „gwiazdy betlejemskie” – kwiaty doniczkowe, które zdobią nasze sale lekcyjne.

Dziękujemy organizatorom za miłą zabawę, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Tekst: Opiekun Samorządu Uczniowskiego Bogdan Wolf
Zdjęcia: Martyna Zygmunt, kl. 2 B