VI Turniej Mikołajkowy

m1.jpg

Już po raz szósty uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku spotkali się na sali gimnastycznej by na sportowo przywitać św. Mikołaja. Rozgrywki turniejowe zostały przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego pana Jarosława Kovaćsa i pana Bogdana Wolfa oraz członków Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci każdej klasy uczestniczyli w dwunastu, specjalnie na tę okazję przygotowanych konkurencjach, punktowanych przez sędziów. Okazuje się, że największą trudność sprawiło rzucanie maskotką do celu. W drugiej części turnieju uczniowie zaprezentowali klasowe mikołajkowe maskotki. Radosna, przedświąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Na zakończenie Szanowne Jury, któremu przewodniczyła pani wicedyrektor Stefania Lidzbarska ogłosiło wyniki: I miejsce zajęła klasa IB, II miejsce: klasy IF i IIIA, III miejsce: klasa III B. GRATULUJEMY !!! 

Na wszystkich uczniów czekały upominki, ufundowane przez Radę Rodziców VII LO: słodycze, mandarynki i dla każdej klasy ozdoby świąteczne.

Tekst: Janusz Klemens
Zdjęcia: Marysia Rogucka, kl. II B

Aktualności

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council