VII LO wyróżnione w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych”

Foto 1 (1).JPG

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły – Hanna Łosińska z klasy 2b oraz Kornel Miszk z klasy 2c - zostało laureatami w XXIII Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. W ten sposób Hanię i Kornela uznano za jednych z ośmiu najlepszych nastoletnich wolontariuszy w Gdańsku. Oboje bezinteresownie angażują się w rozmaite akcje społeczne i wolontariackie, nie tylko na terenie szkoły, ale także we własnych środowiskach. Zasłużone wyróżnienia odebrali 9 maja 2017 roku podczas uroczystego spotkania z organizatorami Konkursu oraz przedstawicielami Samorządu Gdańska w siedzibie Rady Miasta Gdańska. Uroczystość upiększyła swoim śpiewem nagrodzona w Konkursie  ... Hania Łosińska!

Dodatkową radością jest dla nas fakt, że Hania, jako główna laureatka gdańskiej edycji Konkursu, wzięła udział 6 kwietnia 2017 roku w jego ogólnopolskim finale w Warszawie. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali 17 czerwca 2017 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wolontariusze z naszej szkoły zamierzają włączyć się w przygotowanie tej uroczystości oraz pobytu w naszym mieście laureatów Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” z całej Polski w dniach 16–18 czerwca 2017 roku.

 

Hani i Kornelowi serdecznie gratulujemy 

 

Tekst: Grażyna Chrapczyńska

Archiwum 2016/2017

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council