WIELKI SUKCES UCZNIÓW VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GDAŃSKU

mlodziezowa_rada_miasta_01_m.jpg

Nasza szkoła desygnowała kandydatów do wyborów na Elektorów do Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska. 13 października 2015 roku przeprowadzone zostały wybory w Okręgu Wyborczym Nr 2, gdzie zaprezentowali się Wiktor Sokół i Mikołaj Grzanka jako wybrani przedstawiciele VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku. Nadzór nad przebiegiem tego etapu sprawowała Komisja Wyborcza, a wybory odbyły się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych. Nasi uczniowie przekonali wyborców do swoich programów podczas prezentacji i zostali wybrani w tajnych i demokratycznych wyborach do Zgromadzenia Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska.

Wszyscy wybrani radni zostali uroczyście zaprzysiężeni 29 października 2015 roku podczas I sesji Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska w sali obrad w Nowym Ratuszu, w obecności Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska – Bogdana Oleszka.

Gratulujemy wybranym radnym i życzymy wielu sukcesów w pracy dla środowiska gdańskich szkół.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Bogdan Wolf
Zdjęcia pochodzą ze strony www.gdansk.pl

Archiwum 2015/2016