Wolontariusze VII LO laureatami XV Gdańskiej Edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

DSCN1790.JPG

Wolontariusze VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku od lat chętnie włączają się w różnorodne akcje pomocy. Dowodami uznania dla społecznej działalności naszych uczniów stają się wyróżnienia, które coraz częściej otrzymują.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Patrycja Saad oraz Dominik Górski z klasy III a zostali laureatami tegorocznej XV Gdańskiej Edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”!  Patrycja i Dominik w pełni zasłużyli na tę nagrodę, ponieważ przez wiele lat – już od czasu nauki w szkole podstawowej, potem w gimnazjum, a ostatnio jako uczniowie naszego liceum - angażowali się w różne formy wolontariatu. Trzeba dodać, że czas na pomoc innym znajdowali również w klasie maturalnej, mimo ogromu pracy związanej z przygotowaniem do egzaminów maturalnych.

27 maja 2014 roku podczas uroczystej gali podsumowującej XV Gdańską Edycję Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", która odbyła się w siedzibie Rady Miasta Gdańska, odebrali dyplomy i nagrody  z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
W dniach od 6 do 8 czerwca tego roku wezmą udział w ogólnopolskim finale Konkursu, który odbędzie się w Kamieniu Pomorskim. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Grażyna Chrapczyńsk

Archiwum 2013/2014