Wolontariusze VII LO laureatami XV Gdańskiej Edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

DSCN1790.JPG

Wolontariusze VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku od lat chętnie włączają się w różnorodne akcje pomocy. Dowodami uznania dla społecznej działalności naszych uczniów stają się wyróżnienia, które coraz częściej otrzymują.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Patrycja Saad oraz Dominik Górski z klasy III a zostali laureatami tegorocznej XV Gdańskiej Edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”!  Patrycja i Dominik w pełni zasłużyli na tę nagrodę, ponieważ przez wiele lat – już od czasu nauki w szkole podstawowej, potem w gimnazjum, a ostatnio jako uczniowie naszego liceum - angażowali się w różne formy wolontariatu. Trzeba dodać, że czas na pomoc innym znajdowali również w klasie maturalnej, mimo ogromu pracy związanej z przygotowaniem do egzaminów maturalnych.

27 maja 2014 roku podczas uroczystej gali podsumowującej XV Gdańską Edycję Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", która odbyła się w siedzibie Rady Miasta Gdańska, odebrali dyplomy i nagrody  z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
W dniach od 6 do 8 czerwca tego roku wezmą udział w ogólnopolskim finale Konkursu, który odbędzie się w Kamieniu Pomorskim. Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

Tekst i zdjęcia: Grażyna Chrapczyńsk

Archiwum 2013/2014

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

British Council