WSPÓŁPRACA Z BRITISH COUNCIL

Nasza szkoła w czerwcu bieżącego roku nawiązała współpracę z British Council, międzynarodową organizacją promującą język angielski i kulturę brytyjską w ponad 100 państwach świata, w tym od prawie 80 lat w Polsce. Rozpoczęcie współpracy jest dużym wyróżnieniem dla naszej placówki i może przyczynić się do jeszcze liczniejszych sukcesów naszych uczniów w dziedzinie edukacji językowej. British Council jako partner aktywnie włącza się w życie szkoły między innymi poprzez: pomoc w organizacji szkolnych wydarzeń, interesujące inicjatywy na rzecz promowania nauki języka angielskiego wśród uczniów, a także doskonalenie warsztatu dydaktyczno-metodycznego nauczycieli poprzez organizowanie szkoleń.

Równolegle w naszej szkole British Council prowadzi kursy z języka angielskiego. Dla bezpieczeństwa uczniów oraz wygody rodziców zajęcia odbywają się w godzinach pozalekcyjnych na terenie szkoły. Ich program kładzie szczególny nacisk na elementy brytyjskiej kultury oraz kontakt z żywym językiem. We wrześniu wystartowały już pierwsze grupy.

W nowym roku 2015r., tj. od stycznia British Council uruchamia rekrutację na kursy angielskiego w semestrze wiosennym.

Bezpłatne testy poziomujące zostaną przeprowadzone w styczniu i w lutym na terenie szkoły. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kursów British Council, testów poziomujących oraz ofert zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 664 377 346 oraz pod adresem trojmiasto@britishcouncil.pl

Kursy British Council to dobra inwestycja w edukację językową oraz przyszłość uczniów.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej http://www.britishcouncil.pl/angielski/szkoly-angielskiego/gdansk

Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku

Archiwum 2014/2015