Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w VII LO w Gdańsku

deba08.jpg

4 marca 2016 r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory na funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym ich przebiegiem czuwała szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Sylwia Butowska (przewodnicząca), Paulina Gromadzka (zastępca przewodniczącej), Anita Formela (członek), Bogdan Wolf (opiekun Samorządu Uczniowskiego). W głosowaniu wzięli udział uczniowie obecni w dniu wyborów w szkole. Wszystkie procedury zostały dopełnione – Komisja skrupulatnie policzyła oddane głosy, a następnie sporządziła protokół z przebiegu i wyniku wyborów.

Nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w VII LO w Gdańsku została Emilia Wójcicka z klasy II b, która otrzymała bezwzględną większość głosów. Natomiast Klaudia Bziukiewcz z klasy I b będzie pełnić funkcję zastępcy Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz uczniów i szkoły.

Tekst: Bogdan Wolf

Archiwum 2015/2016