Wybory Samorządu Uczniowskiego

Zdjęcie 1.JPG

w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

Zakończyła się roczna kadencja Samorządu Uczniowskiego w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Gdańsku. Przewodnicząca Emilia Wójcicka, która pełniła tę funkcję, podsumowała swoją pracę na rzecz uczniów naszej szkoły. Do kolejnych wyborów stanęło trzech kandydatów: Kornel Miszk, Wiktor Sokół i Dawid Szatkowski. Powołano Komisję Wyborczą, która przeprowadziła demokratyczne i wolne wybory.

3 marca 2017 roku uczniowie oddali głos na wybranego kandydata. Wybory przebiegły sprawnie i zgodnie z procedurą. Zwycięzcą wyborów i Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w VII Liceum Ogólnokształcącym został Wiktor Sokół, zastępcą Kornel Miszk
a sekretarzem Dawid Szatkowski.
 Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia
w pracy na rzecz społeczności naszej szkoły.

Tekst: Bogdan Wolf

Archiwum 2016/2017