Wybory Samorządu Uczniowskiego w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

IMG_5913.JPG

Zakończyła się roczna kadencja  Samorządu Uczniowskiego. Wiktor Sokół, Kornel Miszk i Dawid Szatkowski  sprawowali swoje funkcje z wielką sumiennością, zaangażowaniem i pasją. Dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej społeczności szkolnej, okazywanie nam sympatii, wielokrotnego wsparcia i pomocy. Jednocześnie życzymy im powodzenia na egzaminie maturalnym oraz sukcesów edukacyjnych, realizowania swoich planów i spełnienia marzeń.

27kwietnia 2018 roku odbyły się w szkole wybory nowego składu Samorządu Uczniowskiego.Zostali wyłonieni kandydaci, którzy podczas spotkań  zapoznali uczniów z programem i pomysłami, aw trakcie debaty przedwyborczej odpowiadali na liczne pytania. O zaszczytną funkcję przewodniczącego ubiegało się pięcioro kandydatów. Uczniowie wszystkich klas wyrazili swoją wolę, oddając głos na wybranego kandydata w powszechnych i demokratycznie przeprowadzonych wyborach.Powołana zostałakomisja, która czuwała nad przebiegiem,procedurami, porządkiem i tajnością wyborów. Po zakończonym głosowaniu, komisja ogłosiła wyniki wyborów.

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego wybrany został Jakub Kochman, zastępcą Marcin Dajnowicz, a sekretarzem Viktoria Nowicka.Gratulujemy oraz życzymyaktywnego i godnego reprezentowania uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Bogdan Wolf