Wybory Samorządu Uczniowskiego w VII Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku

IMG_5077.JPG

Zakończyła się roczna kadencja przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Małgorzaty Szewczyk z klasy  III c, która funkcję swoją sprawowała z wielką sumiennością i oddaniem. Dziękujemy Małgorzacie za godne reprezentowanie uczniów naszej szkoły i życzymy powodzenia na maturze i oraz sukcesów w dalszej edukacji.

W dniu 13 marca 2015 roku odbyły się w szkole wybory nowego składu Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci zapoznali uczniów z programem swoich działań i pomysłami integracji szkolnej społeczności,  a w debacie przedwyborczej odpowiadali na zadawane im pytania. Uczniowie wyrazili swoją ocenę kandydatów oddając  głos na nich w demokratycznie przeprowadzonych wyborach. Powołaliśmy komisję w składzie: Natalia Hirsz, Jolanta Sołczyk i Marta Sowa, która czuwała nad procedurami, porządkiem i tajnością wyborów . O zaszczytną funkcję przewodniczącego ubiegało się siedmioro kandydatów. Byli to: Kamila Twaróżek (kl. Ia), Patryk Frąckiewicz (kl. Ib), Marianna Mazur i Kacper Antoszewski (kl. Ic), Konrad Gromadzki (kl. IIa), Sylwia Butowska i Klaudia Trantau (kl. IIb).

Po przeliczeniu oddanych głosów okazało się, że nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego wybrany został Konrad Gromadzki. Funkcję zastępcy przewodniczącego pełnić będzie Marianna Mazur, natomiast sekretarza Sylwia Butowska. Gratulujemy nowo wybranym przedstawicielom i życzymy aktywnego oraz godnego reprezentowania społeczności uczniowskiej VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Bogdan Wolf